Відомий український гурт Kalush і його лідер Олег Псюк, які представляли Україну в конкурсі “Євробачення-2022”, де й здобули перемогу, зізналися, у чому сила їхньої музики.

Про це пишуть Вікна з посиланням на sport.znaj.ua.

Про це музиканти розповіли на сторінці гурту в соцмережі Інстаграм. Названі переваги дійсно вражають. Адже музика KALUSH завдяки їм може лунати будь-де.

“Йо, а знаєте в чому сила нашої музики? У тому, що для її відтворення нам достатньо лише голосу, і тих музичних інструментів, які завжди разом з нами, де б ми не були. Навіть якщо вимкнуть електрику на всій планеті, наша музика звучатиме для вас ???? Пишіть в коментах назву улюбленого треку KALUSH ????????”, – йдеться у повідомленні гурту.

Олег Псюк з “Kalush” розкрив секрети свого гурту: саме це допомогло перемогти на Євробаченні

Раніше Олег Псюк вирішив представити людину, без якої не було б гурту, але про яку мало хто знає, адже ця особа не є публічно. Хоча він постійно перебуває за кулісами, проте бере участь у створені кожного їхнього хіта.

“Йо, на фотці зі мною Ваньок Клименко – батя нашого лейбла @enko_music ???? Людина, яка постійно знаходиться за кулісами, але бере участь у створені кожного нашого хіта! Хтось його знає як продюсера, хтось – як артиста, хтось – як музичного менеджера, хтось – як “гуру”! А я його знаю як людину, яка завжди робить все по справедливості!”, – йдеться у повідомленні.

Джерело