Очільник поліції Івано-Франківщини Сергій Безпалько представив особовому складу Калуського районного відділу поліції т.в.о. начальника підполковника поліції Андрія Донця.

До цього він вже працював на керівних посадах, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на поліцію області.

Сергій Безпалько побажав новому керівнику успіхів у роботі, наголосив на дотриманні законності та порядку, звернув увагу на недопущення різних правопорушень, виявлення факторів ймовірних загроз безпеці громадян, на забезпеченні правового режиму воєнного стану.

У Калуші представили нового начальника районного відділу поліції

“У цей непростий для країни час ми маємо докласти максимум зусиль, щоб усі громадяни почувались у безпеці, відчували, що поліція поруч і завжди прийде на допомогу”, – наголосив Сергій Безпалько.

Андрій Донець подякував за довіру та запевнив, що ввірений йому підрозділ буде ефективно протидіяти злочинності та захищати інтереси громадян.

До цього часу Андрій Донець перебував на посаді начальника Миколаївського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області.

У Калуші представили нового начальника районного відділу поліції У Калуші представили нового начальника районного відділу поліції У Калуші представили нового начальника районного відділу поліції

Джерело