7 липня в запеклому бою з окупантом в районі Івано-Дар’ївки, що на Донеччині, під час артилерійськогота танкового обстрілу героїчно загинув командир стрілецького відділення стрілецької роти, молодший сержант, калушанин Тарас Федорняк.

Цьогоріч у листопаді Тарасові виповнилося б 47 років, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Калуську міську раду.

Сьогодні Калуш назавжди попрощався зі своїм Героєм.

У Калуші попрощалися з захисником Тарасом Федорняком

«Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять про Тараса, який, не шкодуючи свого життя, не роздумуючи ні на мить, пішов добровольцем воювати з російським окупантом.

Невимовний біль стискає груди, адже сьогодні знову віддаємо землі цвіт нашої нації – кращих з кращих. І кожного разу це перервана кулею історія людини, патріота, батька чи сина…

Вічна пам’ять Тарасові ФЕДОРНЯКУ… Ми в неоплаченому боргу перед Героєм. Берегтимемо світлий спомин про Тебе, Тарасе. Пам’ятатимемо кожного захисника, який заплатив найвищу ціну задля миру та спокою в нашій державі», – йдеться в повідомленні.

У Калуші попрощалися з захисником Тарасом Федорняком У Калуші попрощалися з захисником Тарасом Федорняком У Калуші попрощалися з захисником Тарасом Федорняком У Калуші попрощалися з захисником Тарасом Федорняком У Калуші попрощалися з захисником Тарасом Федорняком У Калуші попрощалися з захисником Тарасом Федорняком У Калуші попрощалися з захисником Тарасом Федорняком У Калуші попрощалися з захисником Тарасом Федорняком У Калуші попрощалися з захисником Тарасом Федорняком У Калуші попрощалися з захисником Тарасом Федорняком

Джерело