Сьогодні, 14 липня, на Алеї слави у Калуші поховали загиблого на війні бійця Тараса Федорняка.
Про це повідомили у Калуській міській раді.
“Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять про Тараса, який, не шкодуючи свого життя, не роздумуючи ні на мить, пішов добровольцем воювати з російським окупантом. Невимовний біль стискає груди, адже сьогодні знову віддаємо землі цвіт нашої нації – кращих з кращих. І кожного разу це перервана кулею історія людини, патріота, батька чи сина…”, — йдеться в дописі.

47-річний командир стрілецького відділення стрілецької роти молодший сержант Тарас Федорняк загинув 7 липня 2022 року у запеклому бою з окупантом у районі Івано-Дар’ївки, що на Донеччині. Сталося це під час артилерійського та танкового обстрілу.

У Калуші попрощалися з бійцем Тарасом Федорняком, який загинув на Донеччині. ФОТО У Калуші попрощалися з бійцем Тарасом Федорняком, який загинув на Донеччині. ФОТО У Калуші попрощалися з бійцем Тарасом Федорняком, який загинув на Донеччині. ФОТО У Калуші попрощалися з бійцем Тарасом Федорняком, який загинув на Донеччині. ФОТО У Калуші попрощалися з бійцем Тарасом Федорняком, який загинув на Донеччині. ФОТО У Калуші попрощалися з бійцем Тарасом Федорняком, який загинув на Донеччині. ФОТО

Джерело