Цього разу “бандеромобілем” став також не новий і до сьогоднішнього дня нерухомий позашляховик “Тойота”, який калуському волонтеру Сергію Катричу вдалося віднайти і викупити у фермера із Копанок.

Кілька тижнів копіткої роботи — й 11-й “бандерамобіль” уже майже трендового зеленого кольору готовий надійти на допомогу бійцям добровольчого батальйону, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

Повністю авто підготували для відправки на передову якраз перед святом Трійці.

З Прикарпаття на передову поїхав 11-й “Бандеромобіль”

Попередній, 10-й “бандеромобіль” уже працює на фронті. Його обладнали зенітною установкою, оскільки із звичайного джипа калуські умільці перетворили його на бойовий пікап. 

“Бандеромобіль-11” цього тижня вже поїхав на Схід, як і його попередники — із обов’язковими подарунками на борту. Окрім консервації, медикаментів та смаколиків, захисникам України приїдуть і вервечки та образки із QR-кодами для читання Біблії, подаровані настоятелем храму Святого Михаїла УГКЦ о. Іваном Бігуном.

Нагадаємо, у Калуші церква придбала автомобіль для тероборони

З Прикарпаття на передову поїхав 11-й “Бандеромобіль” З Прикарпаття на передову поїхав 11-й “Бандеромобіль” З Прикарпаття на передову поїхав 11-й “Бандеромобіль” З Прикарпаття на передову поїхав 11-й “Бандеромобіль”

Джерело