У Калуші, що на Івано-Франківщині, з 4 липня збільшиться вартість проїзду у громадському транспорті та становитиме 12 грн. Про це у Telegram-каналі повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Рішення про встановлення нового тарифу в автобусах ухвалили на засіданні виконкому 28 червня. Перегляд вартості проїзду у міськраді анонсували ще у травні. Розрахунок тарифу у Калуші та Івано-Франківську робила одна й та сама аудиторська компанія, написав Андрій Найда.

Міський голова також у дописі пояснив, чому в Калуші вартість квитка дорожча, ніж в Івано-Франківську.

У Калуші на Івано-Франківщині збільшиться вартість проїзду у громадському транспорті

"В обласному центрі приватні перевізники удвічі скоротили кількість автобусів на маршрутах, працюють в основному в години "пік". І через великий пасажиропотік загалом працюють беззбитково. А левова частина перевезень забезпечується комунальним транспортом, який дотується з місцевого бюджету на рівні 90 млн грн. В Івано-Франківську, за їхнім же висновком (аудиторської компанії — ред.), рентабельний тариф мав би становити 15-16 грн. Різниця лягає на бюджет", — повідомив Найда.

Що відомо

В Івано-Франківську з 16 червня збільшилася вартість проїзду у громадському транспорті, зокрема в автобусах приватних перевізників. Ціна за поїздку становить 10 грн. У комунальних автобусах тариф залишився незмінним: з транспортною карткою "Галка" — 6 грн, безготівковий розрахунок — 8 грн, готівковий розрахунок — 10 грн.

Читайте також Збільшення вартості проїзду у приватних маршрутках: що думають франківці та перевізники Як дефіцит пального впливає на пасажирські перевезення в Івано-Франківську

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини, і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело