Після перемоги ми оплачемо кожного, ми пом'янемо кожного, а нині треба перемогти

У програмі "Час: Online" з Марією Скібінською на "5 каналі" екоактивіст, поет і доброволець ЗСУ Павло Вишебаба дав пораду, як триматися, навіть коли новин невтішні, яка допомагає і бійцям ЗСУ на передовій.

"Дам практичну пораду, яку ми тут використовуємо, на фронті. Можливо, вона вам допоможе. Ми вирішили, що оскільки ми бачимо і поранення, і втрати, якщо ти це будеш сприймати близько до серця, ти не зможеш ефективно служити, на жаль. Тому в нас відкладений сум", – говорить арієць.

І пояснює: "Після перемоги ми оплачемо кожного, ми пом'янемо кожного. Зараз нам треба перемогти, щоб зберегти якомога більше людей. Тому відкладіть ваш сум. Ми маємо бути натхненні, звитяжні, в тому числі заради тих, хто вже поліг на полях цієї війни. Ми всіх згадаємо, ми нікого не забудемо. Ми пом’янемо кожного і кожну. Але зараз ми маємо бути сильні, натхненні, звитяжні і рухатися тільки в одному напрямку – до перемоги. З великою вірою в неї і з великою силою. Разом".

Довідка. Павло Вишебаба до 24 лютого був відомий як громадський екоактивіст. Займався правами тварин в Україні та проблемами зміни клімату. А зараз він командир відділення 68-ї окремої єгерської бригади Збройних сил України. 

Джерело