Європейський Союз розпочав постачання Збройним силам України понад 90 вантажівок підвищеної прохідності. Про це повідомив пресцентр Генерального штабу ЗСУ.

«ЄС розпочав постачання Збройним силам України понад 90 вантажівок підвищеної прохідності в межах Європейського фонду миру. Вантажівки надані для підтримки медичних, інженерних та матеріально-технічних підрозділів ЗСУ», – йдеться у повідомленні.


ЄС передасть ЗСУ десятки військових вантажівок

У Генштабі зазначили, що ця програма допомоги включає надання медичного обладнання (зокрема, польового шпиталю), інженерного обладнання (включно з інструментами розмінування), предмети для підрозділів матеріально-технічного забезпечення (зокрема вантажівки й інші засоби) та обладнання для підвищення спроможностей кіберзахисту.

Зазначається, що цю допомогу почали надавати Україні ще до початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну.

Також раніше у пентагоні високо оцінили професіоналізм українських військових, які чинять спротив російським окупантам на Донбасі. За словами співробітника Пентагону, прогрес на полі бою, який демонструють ЗСУ з меншими силами, свідчить про їхню майстерність і рішучість.

Зазначимо, що новий пакет військової допомоги Україні на $450 млн, який виділили США 23 червня, містить 18 катерів, чотири системи Himars, десятки тисяч артилерійських снарядів, а також багато іншого озброєння й техніки.

Джерело