Місцевим жителям, які не змінили громадянства, свої дії загарбники пояснюють тим, що "в Україні оголошена загальна мобілізація, а у них український паспорт". 

Відео примусової мобілізації опублікував телеграм-канал "Типовий Донецьк". 

На кадрах, які знімала дружина місцевого жителя, видно, що загарбники виловили чоловіка просто посеред вулиці та одразу хотіли повести його до військкомату. Жінка пояснює, що у фейковій республіці не запроваджено воєнного стану. На це загарбник показує їй якийсь напис в українському паспорті та пояснює, що затриманий є військовозобов'язаним, і рекомендує жительці Макіївки прочитати указ голови фейкової республіки. На це вона зауважує, що "їй до одного місця цей голова". 

"Він - громадянин України": як у тимчасово окупованій Макіївці жінка відбивала чоловіка від мобілізації

Жінка каже, що у нього паспорт України. Представники окупаційної "влади" їй цинічно заявляють, що в Україні, мовляв, оголошена загальна мобілізація. Тоді жінка зауважує, що Макіївку українська влада не контролює. 

Місцева жителька обурена мобілізацією та заявляє, що на війні уже загинуло багато її мобілізованих родичів. Згодом жінці все ж вдається забрати в окупантів паспорт свого чоловіка, проте ті заявляють, що місцевий житель повинен протягом двох годин прийти до військкомату. Нагадаємо, в окупованому Маріуполі ворог розпочав будівельні роботи – місцевим жителям обіцяють нове житло, хоча насправді готують військово-будівельний комплекс.

Читайте також:

Україна створює стратегічну групу разом із США, Британією та іншими країнами-партнерами: яке її завдання

Синєгубов оцінив, чи є зараз загроза нового наступу армії РФ на Харків

Лавров збрехав, що у Кременчуці бомбили ангар зі зброєю, а ТЦ загорівся від детонації і був порожній

Джерело