Чоловік виконавиці нині захищає країну від російських окупантів. А це йому вдалося приїхати додому, аби побачитися з рідними.

У своєму Instagram артистка показала зворушливий ролик, як її 2-річна донечка зустріла свого тата-захисника.

На відео видно, що Злата не очікувала побачити батька. Та коли маленька дівчинка побачила свого татуся, то одразу ж радісно підбігла до нього та почала викрикувати: "Тато, тато!". Як зазначили користувачі у коментарях, від побаченого у них навертаються сльози на очах."В такі непрості дні просто необхідно підійти і обняти, або просто знайти, хоча б відео, що дуже гріє. Євгене, повертайся, будь-ласка, живим та уцілілим! Нехай Господь оберігає і благословляє !Многая Літа!" – підписала відео Наталка.

Наталка Карпа довела до сліз відео, як її 2-річна донька зустрілася з батьком-захисником

До слова, чоловік співачка Євген Тєрєхов від 2014 року захищає країну від російських загарбників. 27 серпня 2014 року був тяжко поранений в бою під Мар'їнкою. Євген Відзначений Орденом "За мужність" III ступеня.

Нагадаємо, у стосунках Наталки та Євгена до початку повномасштабного вторгнення Росії було не все гаразд.  До слова, подружжя не живе разом, але продовжує спілкуватися заради доньки.

Читайте також:

Ірина Білик про свого колишнього Дікусара: "Діма саме в тій частині, де тривають воєнні дії"

США запровадили санкції проти пропагандистки Тіни Канделакі

Тарас Тополя показав моторошні кадри зі "святкування" дня народження, коли загинув його побратим (відео 18+)

Джерело