Він зазначив, що суржик – це класно

У програмі "Час: Online" з Марією Скібінською на "5 каналі" екоактивіст, поет і доброволець ЗСУ Павло Вишебаба розповів про перехід на українську мову та дав поради як це зробити легше.

"Я з російськомовного міста, з російськомовної школи, з російськомовної родини перейшов на українську, коли росіяни окупували вперше і спробували окупувати Краматорськ в 2014-му році. Із гаслами, що "ми же с вамі на адном язикє разгаваріваєм". І я вирішив обрубати будь-який зв'язок з ворогом, щоб не мати нічого спільного з цим ворогом. Тому я перейшов на українську і спілкуюсь вже от 8 років. Друзі, я вдячний кожному. Я не буду вас переконувати, і точно не буду відмовляти. Але я особливо вдячний кожному, хто дякує ЗСУ на українській мові. Тому що ми воюємо тут з росіянами", – сказав він.

Обрубати будь-який зв'язок з ворогом – армієць ЗСУ і поет Вишебаба про перехід на українську (Відео)

Доброволець ЗСУ зазначив, що суржик – "це класно".

"Друзі, не бійтеся робити помилки, це я вам точно кажу, не бійтесь робити помилки. Суржик – це класно. Я, наприклад, інколи спеціально спілкуюся суржиком. Тому що мені це подобається. В цьому є якийсь все-таки шарм, знаєте. По-друге, переведіть гаджети. Оце основна порада, це дуже допомагає. Всі ваші телефони, ноутбуки, планшети та пошукові системи, всі програми переведіть на українську. Це дуже полегшує перехід і спілкуйтесь українською не лише з незнайомими людьми, а  спробуйте перейти в родині. І це тоді дуже полегшить вам", – розповів Вишебаба.

Джерело