В Івано-Франківську 28 червня погасили і запустили в продаж нову поштову марку “Українська Мрія”. 

Марка присвячена найбільшому у світі літаку АН-225 “Мрія”, знищеному росіянами на аеродромі в Гостомелі. Загальний тираж “Української Мрії” — три мільйони марок, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

«Нікому не знищити українську Мрію! І вона вже в Івано-Франківську. Сьогодні, в День Конституції, погасили поштову марку, присвячену легендарному Ан-225 – літаку «Мрія». Вона уособлює незламність і волю українців. Бо ворог наївно думав, що знищивши літак, зможе зруйнувати українську мрію. Та прагнення до свободи зламати неможливо!

В Івано-Франківську стартував продаж марки “Українська мрія”

Ми платимо велику ціну за українську Мрію – заповітне бажання перемоги! Воно покроплена кров’ю найкращих синів та дочок України. Пам’ятаймо їхній подвиг!», – йдеться в повідомленні Марцінківа.

Нагадаємо, “Укрпошта” випустить марку, присвячену Kalush Orchestra

В Івано-Франківську стартував продаж марки “Українська мрія” В Івано-Франківську стартував продаж марки “Українська мрія” В Івано-Франківську стартував продаж марки “Українська мрія” В Івано-Франківську стартував продаж марки “Українська мрія” В Івано-Франківську стартував продаж марки “Українська мрія” В Івано-Франківську стартував продаж марки “Українська мрія” В Івано-Франківську стартував продаж марки “Українська мрія” В Івано-Франківську стартував продаж марки “Українська мрія”

Джерело