Львівщина готується до можливої агресії Білорусі, адже ризик вторгнення далі існує. Про це 28 червня під час брифінгу в Медіацентрі Україна повідомив Перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

"Наші завдання дуже прості, але вимагають кропіткої роботи. Передусім, це злагодження всіх сил і засобів, як правоохоронного блоку, так і військових, щодо координації планів відсічі агресії з Білорусі. Також це налагодження взаємодії з сусідніми областями, зокрема, з Волинською областю", — сказав Андрій Годик.

За його словами, на Львівщині також споруджують додаткові оборонні та інженерні мережі. Проте зараз Львівщині передусім потрібно бути готовою до ракетних та авіаударів.

Загрозу ніхто не скасовував: Львівщина готується до можливої агресії Білорусі Що відомо За даними розвідки, на кордоні з Україною перебуває шість батальйонів білоруської армії. Вони посилюють ділянки кордону у Брестській та Гомельській областях і намагаються вести розвідку на кордонах України і Польщі. 25 червня під час зустрічі з Лукашенком Путін заявив, що Росія найближчими місяцями передасть Білорусі "Іскандери-М", які можуть застосовувати балістичні і крилаті ракети, "як у звичайному, так і ядерному виконанні". Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що Путін не обговорював з Лукашенком передачу Мінську ракет із ядерною зброєю. У травні Лукашенко заявив, що Білорусь не є агресором у війні з Україною, і запропонував домовитися про новий світовий порядок.

Війна. Усі останні новини

Джерело