У бою проти російських окупантів загинув український тренер з тенісу Кирило Васильчишин. У мирному житті він готував юних спортсменів, а після 24 лютого взяв у руки зброю і відправився захищати Україну від загарбників.

Про загибель Васильчишина розповів в Twitter його учень - один з найвідоміших українських тенісистів Олександр Долгополов.

Долгополов розповів, що тренер загинув в одній з найгарячіших точок нинішньої України – в районі Бахмута в Донецькій області, який в останні тижні намагаються штурмувати російські окупанти.

"Сьогодні я дізнався, що тренер з тенісу, який допомагав тренувати мене і нашу з батьком групу в дитинстві, загинув, захищаючи Україну. Це сталося в районі Бахмута, де я був всього три дні тому. Це божевілля. F*ck russia. R. I. P, мій друг", – написав спортсмен.

У коментарях під публікацією залишили безліч слів підтримки і співчуття у зв'язку із загибеллю видатного українця: "Він був відважним і справжнім героєм. Слава героям", "Я можу тільки уявити всі страждання", "Ще одна втрата... Мені дуже шкода", "Нехай упокоїться його душа з миром", "Так шкода".

Джерело