Президент Франції Еммануель Макрон висловив свою думку про можливі терміни війни в Україні. За його словами, все може закінчиться до кінця року. При цьому французький лідер підкреслив, що Росія не може і не повинна виграти. Про це політик заявив під час спілкування з пресою на полях саміту G7.

"Росія не може і не повинна вигравати. Наша підтримка України і наші санкції проти Росії триватимуть стільки, скільки потрібно, і з необхідною інтенсивністю – найближчі тижні і місяці. Я думаю, що можна привітати хоробрість українського президента, українців і їх армії", - сказав Макрон.

Він також підкреслив, що пройшло тільки чотири місяці і до кінця року ще далеко. Політик зазначив, що ніхто сьогодні не підпишеться в тому, що війна закінчиться в найближчі тижні або місяць.

"Я дуже сподіваюся, що це відбудеться до кінця року. З упевненістю, що росія не може і не повинна виграти. Зараз ясно: єдина мета агресії Росії, спрямована на Україну, – скорочення території України. Тому ми продовжимо санкції, продовжимо підтримувати Україну і її людей, щоб домогтися повної перемоги України і переговорів в той час і на тих умовах, які виберуть самі українці", - підсумував президент Франції.

Джерело