У Калуші з 4 липня подорожчає вартість проїзду у міських автобусах.

За рішенням виконкому, тариф щодо оплати транспортних послуг в автобусах, що працюють у звичайному режимі на міських автобусних маршрутах загального користування встановили у розмірі до 12 гривень включно за одну поїздку. І застосовувати його будуть з понеділка, 4 липня, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна

Нагадаємо, вартість проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування у Калуші з 1 січня цього року становить 8 гривень за поїздку. Перевізники мають підстави звернутися до влади щодо збільшення тарифу у разі зростання вартості пального на 10%. На сьогодні вартість дизельного пального становить у середньому 57-58 гривень за один літр, це практично вдвічі більше, ніж закладено у діючому тарифі (у листопаді 2021 року ціна дизельного пального була на рівні 30 гривень за літр). А пальне є однією з головних складових тарифу на перевезення.

У Калуші подорожчає вартість проїзду у міських автобусах

Наприкінці травня Калуська міська рада повідомляла про зустріч з перевізниками та анонсувала підвищення вартості проїзду. На засіданні виконкому міський голова Андрій Найда озвучив тариф на перевезення в інших містах: у Стрию і Дрогобичі – 15 гривень за поїздку, у Долині – 10-12 гривень (здебільшого 12), у Мукачево – 12 гривень. У Коломиї поки що 8 гривень, але там вже переглядають тариф і, за словами міського голови, він можливо буде більшим, ніж у Калуші.

Андрій Найда також зазначив, що тариф 12 гривень за поїздку хоч якось дозволить перевізникам працювати.

У Калуші подорожчає вартість проїзду у міських автобусах

Джерело