До санкційного списку потрапило 25 громадян США, серед яких - сенатори, професора, юристи, колишні дипломати, учасники так званої групи "Макфоли-Єрмака" та дружина і донька президента США Джо Байдена.

Про це заявили в МЗС РФ.

"Як відповідь на санкції США, що постійно розширюються, проти російських політичних і громадських діячів, в “стоп-лист” вносяться 25 американських громадян з числа відповідальних за формування русофобського курсу сенаторів, учасників так званої групи "Макфоли-Єрмака", яка займається розробкою рекомендацій щодо антиросійських рестрикцій, а також членів сім'ї президента Джо Байдена", - йдеться у заяві.

Кремль запровадив санкції та заборонив в'їзд дружині і доньці Байдена за "формування русофобського курсу"

Зовнішньополітичне відомство ухвалило таке рішення, як там пояснили, за "формування русофобського курсу". Як уточнюється на сайті відомства, це хід у відповідь на санкції США, що постійно розширюються, проти російських політичних і громадських діячів.

Найбільше у списку членів так званої міжнародної робочої групи "Макфола-Єрмака", які розробляють санкції проти РФ. Зокрема, відтепер заборонено в'їзд до Росії:

професору Стенфордського університету Ларрі Даймонду,

старшому науковому співробітнику Колумбійського університету Річарду Неф'ю,

колишньому послу США в Азербайджані Річарду Морнінгстару та інші. 

До переліку також увійшли американські сенатори. Це республіканці Бенджамін Сасс, Чарльз Грасслі, Сьюзан Коллінз, Мітч Макконелл, демократи Кірстен Джиллібранд, Мартін Гайнріх та інші.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний поговорив з генералом США Міллі та адміралом Великої Британії Радакіном. Зокрема, Залужний поінформував сторони про те, що Росія продовжує ракетні обстріли мирних міст України, внаслідок чого гинуть люди.

Читайте також:

Шість батальйонів армії Білорусі посилюються на кордоні та ведуть розвідку — Міноборони

Мер Харкова попередив про підвищену загрозу ракетних ударів

З полону російських окупантів звільнили 17 українських захисників

Джерело