26-річна жінка, над якою знущалися в підлітковому віці, нарешті відчуває себе "вільною" після того, як кинула бритву і прийняла свою природну красу, відростивши волосся на обличчі.

Морган Коулман почала помічати волосся на щоках, підборідді і шиї, коли їй було 11 років, і провела дитинство і юність, намагаючись приховати волосся.

Нова Кончіта Вурст з Євробачення? Жінка відростила бороду і відчула себе вільною - ховала 15 років

Про це повідомляє видання DailyStar.

Вона каже, що її переслідували жорстокі люди, які називали її потворою, некрасивою, чоловіком і говорили, що вона трансгендер.

Знущання настільки підірвали її впевненість у собі, що Морган намагалася зробити все можливе, щоб видалити волосся, в тому числі - видалити назавжди за допомогою електроепіляції, але все безуспішно.

Нова Кончіта Вурст з Євробачення? Жінка відростила бороду і відчула себе вільною - ховала 15 років

Морган каже, що лікарі ігнорували її побоювання до тих пір, поки у неї не почалися проблеми з менструальним циклом, і в 2019 році вона звернулася до свого терапевта за допомогою.

На УЗД виявили кісту на яєчниках.

У січні 2021 року у Моргана нарешті діагностували гірсутизм (надмірний ріст волосся) і синдром полікістозних яєчників.

Тепер 26-річна дівчина вирішила прийняти свою природну сутність після більш ніж 15 років приховування.

Морган сказала: "Настав час прийняти моє природне обличчя, і, на диво, люди не так засуджують мене, як ви думаєте! Я борюся з впевненістю - після багатьох років знущань це вплинуло на впевненість у собі, але я точно відчуваю себе набагато впевненішою з тих пір, як вирішила прийняти своє природне обличчя. Зараз я дійсно змирилася з цим. Це важко пояснити, але я відчуваю себе вільно - я прокидаюся і тепер це останнє, про що я думаю, це прекрасно! І діти, і молоді люди були дуже жорстокими. Наді мною жорстоко знущалися протягом багатьох років. У мене не так багато приємних спогадів про шкільні роки".

Нова Кончіта Вурст з Євробачення? Жінка відростила бороду і відчула себе вільною - ховала 15 років

У квітні 2022 року Морган вирішила прийняти волосся на обличчі після того, як вона потрапила до лікарні протягом шести днів після зараження Covid-19 у відпустці, заявивши, що це дало їй час подумати.

Морган сказала: "Я вирішила, що прийшов час приділити першорядну увагу моєму фізичному і психічному здоров'ю, і частина цього для мене полягала в тому, щоб прийняти те, що я не можу змінити. Ми всі унікальні. Немає нічого поганого в тому, щоб виглядати по-іншому".

Після того, як два місяці тому вона відмовилася від бритви, Морган не шкодує про своє рішення і насолоджується своєю новою впевненістю, оскільки її волосся на обличчі більше не ховаються.

Раніше ми повідомляли, що християнський пастор попередив про прийдешнє "кінці світу"

Джерело