Канада запроваджує додаткові санкції проти фізичних та юридичних осіб, пов’язаних із оборонним сектором Росії та Білорусі.

Про це інформує пресслужба канадського прем'єра Джастіна Трюдо.

Санкції вводять проти:

Оборонка і передові технології: Канада вводить нові санкції проти Росії і Білорусі

6 фізичних та 46 юридичних осіб, пов’язаних із оборонним сектором Росії;

13 урядовців, двох представників силового сектору і двох компаній з Білорусі;

15 громадян України, які підтримують російську окупацію. 

Трюдо також оголосив про намір Канади ввести санкції проти спонсорованих Кремлем пропагандистів, щоб протидіяти дезінформації РФ, яку вона використала для виправдання війни в Україні.

Канада також вживе додаткових і негайних заходів щодо заборони експорту деяких передових технологій, які можуть покращити внутрішні оборонні можливості Росії. Зокрема йдеться про квантові комп’ютери та сучасне виробниче обладнання, пов’язані з ними компоненти, матеріали, програмне забезпечення та технології.

Канада також заборонила експорт до Білорусі передових технологій і товарів, які можуть бути використані у виробництві зброї, а також імпорт і експорт широкого спектру предметів розкоші між Канадою та Білоруссю.

Крім того, Трюдо разом зі Сполученими Штатами, Британією та Японією, оголосив про намір ввести заборону на імпорт певних золотих товарів з Росії, виключивши цей товар з офіційних міжнародних ринків і ще більше ізолюючи РФ від міжнародних ринків.

"Канада непохитно вірить, що українці заслуговують жити в мирі. Володимир Путін та його режим заподіяли невимовний біль і страждання в Україні та всьому світі. Разом з нашими колегами з G7 Канада посилює наш постійний і скоординований тиск, щоб завершити війну, яку розпочав Володимира Путін", – зазначив Джастін Трюдо.

Нагадаємо, що на саміті "Великої сімки" домовилися посилювати тиск на РФ. А Володимиру Зеленському пообіцяли нове озброєння для України.

Читайте також:

Японія запровадила додаткові санкції проти Росії 

Грузинська влада допомагає Росії обходити санкції, гроші йдуть через депутатів і міністрів - Арахамія

Литва готова до "відповіді" Росії на санкції: країна може залишитися без енергоресурсів

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело