27 червня у німецькому Лейпцигу пройшла акція на підтримку українського народу.

Люди стояли з плакатами "Stop war", "Stop bombarding Kharkiv", "Кременчук", "Куп'янськ", повідомляє кореспондент Суспільного.

На мітингу серед інших були харків'яни та куп'янчани. Акцію підтримали близько 200 людей.

Люди на мітингу співали пісень, читали вірші. У своїх промовах згадували про Кременчук, який РФ обстріляла 27 червня, постійні обстріли Харкова та бійців з "Азовсталі", які нині перебувають у полоні.

На мітинг прийшла жителька селища Ківшарівка, що поряд з Куп'янськом, Поліна Лапай. Вона виїхала з окупованої території 7 березня.

"Наше місто нині — транзит для ворожої техніки. На цей момент, поки я тут три місяці, там хлопців забирають у полон, тих, хто за Україну. Їх тримають у полоні. Далі — не знаю. Я була там на мітингу. У нас нікого не вбили, але закидували димовими шажками і забрали організатори мітингу, Маслія. По сьогоднішній день ми не знаємо, що з ним. Нас було там близько 500 людей", — розказує Поліна.

Жінка згадує, що виїзд з міста не був безпечним. Зокрема, за день до цього залізничний вокзал у Харкові обстріляли: "Поїзд їхав із вимкнутим світлом, не можна було користуватися телефонами, все було закрито. Їхали сидячи 33 години до Львова".

Нині у місті немає гуманітарної допомоги, каже Поліна. Також у місті є проблеми із продуктами: "Немає продуктів, продукти везуть з Росії поганої якості і дуже дорого".

Читайте також

Росія — терорист: Зеленський відреагував на обстріл Харкова 27 червня

Джерело