Рейтингове агентство Moody’s повідомило про дефолт Росії за своїми міжнародними облігаціями.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на Moody's.

"Росія вперше за понад сторіччя оголосила дефолт за своїми міжнародними облігаціями, оскільки широкі санкції фактично відрізали країну від світової фінансової системи", — йдеться у повідомленні.

Moody’s оголосило про дефолт Росії за євробондами

Зазначається, що 27 червня деякі власники облігацій заявили, що не отримали відсотки за прострочення платежу після того, як 26 червня закінчився 30-денний пільговий період. В агентстві Moody's розцінили пропущену виплату як дефолт.

"Вірогідні подальші дефолти щодо купонів", – прогнозують аналітики Moody's.

Війна. Усі останні новини Що відомо 27 червня видання Bloomberg повідомило про дефолт Росії. Зазначалося, що 26 червня закінчився пільговий період для виплати відсоткових платежів у розмірі 100 мільйонів доларів США, які потрібно було виплатити до 27 травня, а це вважається дефолтом. У Міністерстві фінансів РФ заявили, що платежі за суверенними єврооблігаціями перераховані в повному обсязі, а в неотриманні грошей інвесторів винні посередники. 25 травня сплив термін ліцензії OFAC, яка дозволяє Росії здійснювати виплати за міжнародними борговими зобов’язаннями у доларах. Влада США повідомила, що продовжувати її не буде. Читайте також

Дефолт за зовнішнім боргом: що це означає для Росії

Чи буде дефолт Росії та чи вигідно Китаю допомагати Кремлю

Вторгнення Росії в Україну, день 124. Текстовий онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne 3.0

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело