Українська журналістка, блогерка, телеведуча, а також засновниця і ведуча блогу й щотижневої інформаційно-розважальної програми "Рагулі" на YouTube-каналі Ragulivna Тетяна Микитенко звернула увагу на важливий нюанс. 

Мова йде про тренди YouTube в Україні. Тетяна Микитенко показала, які "популярні" відео пропонують українським користувачам. Адже в десятку потрапили аж 4 ролики про російського співака Юрія Шатунова, який помер кілька днів тому. 

Про це Тетяна Микитенко пише у новому дописі на особистій сторінці в соцмережі Фейсбук. 

Ведуча

Ведуча

Щоправда, навіть попри те, що багато українців й досі не можуть відмовитися від російської музики та "високої літератури", Тетяна Микитенко зауважує, що така ситуація склалася з інших причин. Вона звертає увагу саме на "саботаж нашої безпеки самим ютубом".

"6, 7, 8, 9 і 10 місця в українських трендах ютубу. Імхо це не стільки про українців, скільки про саботаж нашої безпеки самим ютубом, бо переглядів замало (1 млн, з урахування росіян, ващє херня). Цікаво було б подивитися статистику переглядів по країнах.", - йдеться у її повідомленні. Тетяна Микитенко

Ведуча

Також ми писали, експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти: "Росія не зможе напасти знову"

Джерело