Відомий український астролог Яна Езетерічка вирішила зробити розклад на те, яка зима буде в нашій країні в цьому році. До чого потрібно підготуватися заздалегідь. 

Новий ролик був опублікований на її YouTube- каналі, де регулярно можна побачити розклади на майбутнє. 

Це питання задають їй вкрай часто, так як люди хочуть знати, що буде взимку, яку експерти вже передрекли найскладнішою за кілька десятків років.

Зима в Україні за прогнозами таролога: чи готуватися до голоду, і чи будуть ще перемоги

Зима в Україні за прогнозами таролога: чи готуватися до голоду, і чи будуть ще перемоги

На кожен місяць була витягнута карта, яка і визначить результат майбутнього. У грудні, наприклад, це трійка кубків, що показує на перемогу або радість від якихось подій, можливо це завершення активних бойових дій. У січні все вказує на якісь домовленості або переговори, і люди можуть почати повертатися поступово в свої будинки.  

У лютому буде найімовірніше стабільна ситуація в плані допомоги, що не може не радувати.

Зима в Україні за прогнозами таролога: чи готуватися до голоду, і чи будуть ще перемоги

Складнощі також нас можуть очікувати цієї зими, а також постійні переговори і очікування, від яких не варто чекати нічого хорошого. 

"Буде важко. Багато людей будуть відчувати себе без засобів існування. Друзі, ви накопичуйте якісь ресурси, їжу, наскільки це можливо. Тут підступні будуть дуже моменти " - говорить астролог. 

При цьому, вона зазначила, що голоду взимку точно не буде, але ось чогось через руйнування вистачати не буде. А що це-передбачити зараз неможливо. 

Раніше повідомлялося, що Україна обзавелася німецькими "квіточками" для танків російських окупантів - чим зустрічатимуть ворога ЗСУ

Також, Олексій Арестович заспокоїв українців і зізнався, що рф більше нічого не окупує

Джерело