135 випускників кропивницьких шкіл отримали золоті та срібні медалі. Про це Суспільному розповіла начальниця міського управління освіти Лариса Костенко. З її слів, це більше ніж минулого року.

117 золотих та 18 срібних медалей випускникам вручали на Театральній площі у Кропивницькому. Серед медалістів – троє переселенців, сказала Лариса Костенко: "2021 року було 126 медалістів. Таким чином ми з року в рік отримуємо більшу кількість медалістів. Це притому, що кількість випускників у нас лишається стабільною".

За інформацією начальниці управління освіти, в атестаті золотого медаліста мають бути оцінки не нижче 10 балів, для срібної медалі допускають оцінку у дев’ять балів з одного-двох предметів: "Медалі – це досягнення, моральний стимул і якість знань. Адже якщо діти отримали високі бали, значить мають високі знання і більш конкурентніші при вступі".

У Кропивницькому 135 випускників отримали золоті та срібні медалі

Що відомо

За інформацією начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрія Райковича, усього в регіоні цьогоріч 343 медалісти.

Читайте також Про алгоритм оцінювання та план дій у випадку тривоги. Як на Кіровоградщині складатимуть мультипредметний тест. Захищав Україну, і диплом. Студент записав відео захисту диплому з передової. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело