У неділю, 26 червня, на площі Героїв відбувся другий тур благодійного турніру з баскетболу 3×3 STEP BY STEP TO VICTORY на підтримку Збройних Сил України.
Участь у спортивному змаганні взяли 10 команд з Івано-Франківська, Богородчан та Калуша. За результатами змагань ІІІ місце посіла команда Прикарпаття, ІІ – Ukraine u-17 – збірна команда України, повідомили в Калуській міській раді.
Перемогу здобули Frankivsk-IFNMU.
Такий захід із застосуванням технічних засобів у Калуші проходив вперше. І завдяки організаторам-калушанам ми мали змогу спостерігати боротьбу між спортсменами на сучасному баскетбольному майданчику. Спільними зусиллями небайдужих мешканців громади зібрано 31 тис. грн. Зазначену суму організатори планують спрямувати на купівлю автомобіля для ЗСУ.
У Калуші на баскетбольному турнірі зібрали 31 тисячу гривень для українського війська. ФОТО У Калуші на баскетбольному турнірі зібрали 31 тисячу гривень для українського війська. ФОТО У Калуші на баскетбольному турнірі зібрали 31 тисячу гривень для українського війська. ФОТО У Калуші на баскетбольному турнірі зібрали 31 тисячу гривень для українського війська. ФОТО У Калуші на баскетбольному турнірі зібрали 31 тисячу гривень для українського війська. ФОТО У Калуші на баскетбольному турнірі зібрали 31 тисячу гривень для українського війська. ФОТО У Калуші на баскетбольному турнірі зібрали 31 тисячу гривень для українського війська. ФОТО У Калуші на баскетбольному турнірі зібрали 31 тисячу гривень для українського війська. ФОТО У Калуші на баскетбольному турнірі зібрали 31 тисячу гривень для українського війська. ФОТО

Джерело