У 14 школах Дніпра облаштували тимчасові екзаменаційні центри для проведення національного мультипредметного тестування. Про це йдеться у пресрелізі від міськради, який отримало Суспільне.

Коштом міського бюджету в цих закладах провели ремонт тимчасових укриттів, а також закупили вогнегасники, медичні аптечки, біотуалети, воду, медичні маски та антисептичні засоби.

Тестування будуть проходити у комп’ютерних класах, у кожному центрі облаштували по три таких аудиторії, розповідає директорка КП “Інфо-рада-Дніпро” Альона Чуєва. Це комунальне підприємство забезпечує технічний супровід для тестування.

Чотирнадцять шкіл Дніпра облаштували для проведення мультипредметного тесту

“Кожна аудиторія вміщуватиме від 5 до 15 робочих місць, обладнаних комп'ютерами для учасників та інструктора. Наші фахівці провели широкосмуговий дротовий інтернет з пропускною здатністю 100 мегабіт на секунду. Також провели огляд, діагностику, налаштування комп'ютерної техніки”, – повідомила Альона Чуєва.

В одній із шкіл Дніпра підготували три кабінети. Два з них облаштовані на 20 робочих місць та є одне місце для інструктора, і ще один кабінет має 8 місць, розповідає директорка Олена.

“У нашій школі є облаштоване укриття у підвальному приміщенні, аби прийняти учасників тестування на час повітряної тривоги. Також облаштовано санітарні кімнати з біотуалетами, закуплено воду та аптечку”, – зазначила директорка.

Усього у комунальних закладах загальної середньої освіти міста у 2022 році 6052 випускники 11-х класів, з них 4890 підтвердили участь у тестуванні. Основні сесії тестування у Дніпрі відбудуться з 22 липня по 4 серпня, проходитимуть вони у дві зміни на базі 14 шкіл міста.

Читайте також

У Кривому Розі з 27 червня видаватимуть свідоцтва про закінчення шкіл

Майже пів тисячі випускників з Херсонщини отримали документи про освіту

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело