Веслувальники Артем Четвертак із Запоріжжя та Павло Борсук з Ковеля здобули "золоту" медаль чемпіонату Європи серед спортсменів категорії U-23.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного, які поспілкувалися із запорізьким спортсменом.

Артем Четвертак є представником Центрального спортивного клубу Збройних сил України. Він учень тренерки Юлії Савельєвої.

Запорізький веслувальник Артем Четвертак поділився враженнями від перемоги на чемпіонаті Європи

"Цей результат для мене був дуже важливим, бо я до нього крокував чотири роки. Підтримували нас дуже добре, були й вболівальники. Кричали нам, вболівали за нас. З таким результатом, який ми показали на "Європі”, на "світі” можна також думати про золоту медаль. Не тільки у двійці, а й ще в одиночці. Там теж хочу завоювати золоту медаль", — наголосив Артем Четвертак.

Він додав, що наразі прямує з Белграда, де проходили змагання, до Львова, а звідти поїде додому в Запоріжжя.

Директор запорізької дитячо-юнацької спортивної школи “Локомотив” з веслування на байдарках і каное Євген Морозов розповідає, що Артем зі своїм напарником не вперше змагалися на чемпіонаті Європи. Раніше вони здобували медалі, але "золоту" отримали вперше.

"Золоту" медаль вони вибороли у надзвичайно яскравій боротьбі. Вони з перших метрів дистанції захопили лідерство і впевнено перемогли. 1 000 метрів серед двійок у минулі роки була Олімпійською дистанцією, але зараз міжнародна федерація змінила дистанцію віддавши перевагу 500 метрівці. Але хлопці змагалися із найпотужнішими суперниками та перемогли", — зазначив Євген Морозов.

Він підкреслив, що Артем та Павло перемогли із часом 3 хв 33 сек, що на 3 секунди менше за європейський рекорд.