У Яворівському районі Львівщини 10-річний переселенець із Херсонської області організував сольні концерти, аби зібрати гроші для ЗСУ. Так йому вдалося назбирати близько 40 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Через повномасштабне вторгнення РФ Максим Зарічний разом з родиною був вимушений залишити рідну домівку в Херсонській області. Він знайшов прихисток у Івано-Франківській громаді Яворівського району. Аби допомогти українським військовим та наблизити Україну до перемоги, хлопчик вирішив організувати сольні концерти. У цьому йому допомогли батьки.

Під час туру по містах і селах району Максиму вдалося зібрати та передати військовим близько 40 тисяч гривень.

На Львівщині 10-річний переселенець зібрав сольними концертами майже 40 тисяч для ЗСУ

Сьогодні, 27 червня, юного волонтера нагородили подякою Яворівської районної військової адміністрації "за активну та свідому позицію та вагомий особистий внесок на підтримку ЗСУ". Окрім того, йому вручили подарунок.

Також волонтерської діяльністю займаються діти зі Стрийщини. Вони створили блокпост та просили водіїв пожертвувати гроші на амуніцію для Збройних сил України. Лише за три дні їм вдалось зібрати суму на два бронежилети.

Читайте також: У Львові організували благодійний мистецький аукціон, аби придбати авто прикордонникам

Джерело