Білоруська армія не має «ударного кулака» для повноцінного наступу на територію України. Варіант наступу Білорусі на північно-західні регіони України прокоментував радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко.

За словами Денисенка, в районі українського кордону білоруська армія триває зараз близько 4 тис. військових. «З цим неможливо розпочинати наступ», – запевнив Денисенко.

Тож, зазначив радник Монастирського, єдина тактика, на яку здатні білоруси – це використання диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ). «За цим потрібно стежити, що вони робитимуть і як, чи накопичуватимуться війська», – пояснив Вадим Денисенко.

Чи нападе Білорусь на Україну? Роз’яснення МВС

Тим часом Білорусь розконсервувала військову техніку, щоб відправити її в Україну. Розконсервована білоруська військова техніка скоріш за все буде відправлена на Донецький напрямок фронту.

Згодом у Генштабі ЗСУ повідомили про загрозу проникнення в Україну з території Білорусі диверсійно-розвідувальних груп.

Крім цього, за даними української розвідки, Кремль планував теракти в Білорусі, щоб втягнути Лукашенка у війну. А у місто Мозир під виглядом цивільного населення прибули диверсійні групи росіян.

Джерело