Відомий український виконавець і соліст гурту "Антитіла" Тарас Тополя, який також є чоловіком співачки Alyosha і батьком їхніх спільних дітей, досить рідко розміщує свіжі публікації в Instagram, де за ним стежить 133 тисяч чоловік. Але зараз на його акаунті можна зустріти безліч постів з новинами щодо війни в Україні і особистих досягнень.

Тарас Тополя в інтерв'ю радіоведучому Славі Дьоміну розповів, чи уявляв ситуацію, якої бояться багато українських чоловіків і жінок - потрапити в полон до російських окупантів. Як відомо, зараз артист відважно захищає рідну країну на фронті в лавах ЗСУ.

Тарас Тополя розповів, що робитиме, якщо потрапить у полон до окупантів - думав навіть про суїцид:

Тарас Тополя розповів, що робитиме, якщо потрапить у полон до окупантів - думав навіть про суїцид:

Дьомін зазначив, що Тополя - людина медійна і заявив, що потрапити в полон іноді навіть гірше смерті. Співак повідомив, що сподівається на Бога і дуже не хоче опинитися в такому становищі, як наприклад бійці з "Азовсталі". 

"Молю Бога, щоб цього не сталося. Ні зі мною, ні з моїми друзями, музикантами гурту "Антитіла", - зізнався Тополя.

Більш того, артист повідомив, що деякі солдати з його підрозділу вже в полоні, але подробиць не розкрив - це військова таємниця.

Тополя роздумував, чи зможе вбити себе, щоб не піддаватися тортурам з боку ворогів. І він не знайшов відповіді на це питання.

Раніше ми писали про те, що Тарас Тополя з "Антитіл" передбачив росіянам дуже сумний кінець: "Виходить годувати свиней-собак і двоголових курок"

Джерело