Спортсмен з Полтавщини посів третє місце на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування. Про це 26 червня стало відомо з офіційного Telegram-каналу Федерації каное України.

Каноїст з Полтавщини Ярослав Верблюд у парі з Віталієм Пристаєм на дистанції 500 метрів фінішував третім. Вони автоматично потрапили до фінального заїзду.

У фіналі, який відбувся 26 червня, спортсмени отримали "бронзову" медаль на дистанції 500 метрів з часом 1 хвилина 47 секунд. Українці поступилися представникам Угорщини та Іспанії.

Веслувальник з Полтавщини Ярослав Верблюд став

Молодіжний чемпіонат Європи з веслування розпочався 23 червня у сербському Бєлграді.

Що відомо: Каноїст Тарас Кузик з Кременчука у парі з Андрієм Шкарнегою 26 червня на дистанції 500 метрів фінішував п’ятим, час запливу – 1 хвилина 43 секунди. У перший змагальний день полтавка Вікторія Мунтян змагалася в байдарці-одиночці на дистанції 1 000 метрів. Фінішувала п'ятою з часом 4 хвилини 32 секунди.