З ворожого блокпосту Тетяна ледь вибралася

Волонтерку та журналістку з Херсона побили окупанти за те, що не хотіла віддавати їм свій український паспорт. 70-річній Тетяні Антонюк переламали хребет та завдали сильних ударів по голові. Жінка ледь вибралася з ворожого блокпосту. Евакуаційним потягом Тетяну у тяжкому стані доправили до Львова.

З окупованого Херсону 75-річна Тетяна Антонюк наважилася виїхати лише наприкінці травня. Чоловік- військовослужбовець ЗСУ просто змусив її переїхати в безпечніше місце.

Зламали хребет і завдали сильних ударів по голові: рашисти побили 70-річну волонтерку з Херсона (Відео)

"Коли почалася бойня, то всі сусіди стали втікати. Тому що те, що вони там творили це неописуємо. Проїжджала раз одна машина і кричали, кому на Кривий Ріг? Ну нам хоч кудись треба було виїхати", – сказала жителька Херсону Тетяна Антонюк.

В автомобіль помістилося 10 херсонців, які через окупацію міста вирішили евакуюватися. На блокпосту автомобіль зупинили окупанти.

"Зняли мені з плеча сумку, забрали гаманець, там були гроші. Немало. І я згадала там паспорт мій. Картку то можна відновити, а паспорт ні. Кажу віддай, нащо тобі жіночий паспорт", – додає Тетяна Антонюк.

Віддавати український паспорт Тетяни окупант не мав наміру, та ще й почав лупцювати жінку за те, що та намагалася повернути свої документи.

"Бив тільки мене. Бо я вчепилася за свій паспорт. А ті всі інші стояли і тремтіли. Я впала, він ще зняв з мене ботинки. Ноги були в крові, і я боса вже побігла", – пригадує волонтерка.

З ворожого блокпосту Тетяна ледь вибралася. Спершу доїхала до Кривого Рогу, потім евакуаційним потягом жінку привезли до Львова у тяжкому стані. Окупант зламав жінці хребет та завдав сильних ударів по голові.

"Щоб пацієнтка могла бути вертикалізована і тривалий час перебувала у лежачому режимі було прийняте рішення провести оперативне втручання новітня система, що дозволяє вертикалізувати пацієнтів в ранній час. Вони можуть самі себе обслуговувати і головне забирається больовий синдром", – підсумував нейрохірург Андрій Козловський.

Нині Тетяна почувається добре. Оговтується від операції та проходить реабілітацію. Медики кажуть, що у майбутньому травма про себе нагадувати не буде. Тому Тетяна вірить, що одразу після звільнення Херсону повернеться додому та далі буде волонтерити.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело