Постраждалі внаслідок ранової атаки на Київ залишаються в лікарні, серед них мати семирічної дівчинки, яку дістали з-під завалів будинку у Шевченківському районі. Загрози життю постраждалих наразі немає. Про це повідомив, хірург відділення політравми Київської клінічної лікарні №17 Володимир Галик у коментарі «Суспільному».

«До лікарні було доставлено чотири пацієнти. Двоє чоловіків і двоє жінок, нині в лікарні двоє жінок лишилось. Всі четверо повністю обстежені, надана вся медична допомога. Двоє в легкому стані були відпущені на амбулаторне лікування і двоє госпіталізовано. Їхній стан середнього ступеня тяжкості, хірургічна допомога надана в повному обсязі. Вони у задовільному стані», — зазначив медик.

Він додав, що одну з жінок – матір постраждалої дитини – прооперували. Вона була привалена бетонними конструкціями і має травми середнього ступеня тяжкості. Переломів і проникаючих поранень в неї немає.

Ракетний обстріл Києва: лікар повідомив про стан постраждалих

Інша жінка також в середньому ступені тяжкості.

Також повідомлялося, що в лікарні «Охматдит» прооперували дівчинку, яка опинилася під завалами будинку в Шевченківському районі Києва, в який потрапила російська ракета. Зараз вона перебуває у медзакладі зі своїми рідними.

Як відомо, вранці 26 червня у Києві пролунали вибухи. Мешканці міста повідомляли про кілька гучних звуків.

Також депутат Олексій Гончаренко повідомив, що в Шевченківському районі у людей побились вікна та потріскалися підвіконня. В одному з будинків пожежа.

Джерело