У День конституції, 28 червня у Кропивницькому долучаться до світового онлайн-виконання неофіційного гімну спротиву українців під час війни з Росією "Ой, у лузі червона калина". Співатимуть у творчому просторі "Мір 2.0", розповіла співорганізаторка акції Катерина Колтунова.

Ініціатор акції – Міжнародний штаб допомоги українцям – об’єднання благодійних фондів, організацій, бізнес-спільнот, державних органів влади з 64 країн світу.

Подія має на меті:

В День конституції у Кропивницькому долучаться до світового виконання привернути увагу до України. "Адже по троху світ починає звикати до цієї війни. Ми не маємо права це допустити", йдеться у повідомлені спільноти зібрати гроші на машини для збройних сил України встановити світовий рекорд з виконання цієї пісні.

О 15:00 (за Київським часом) пісню співатимуть українські музичні зірки, діаспори за кордоном України, дипломати, військові тощо.

Центральною локацією заходу стане місто Львів.

У Кропивницькому всі охочі долучитись до співу зберуться на території креативного простору "Мір 2.0" за адресою вулиця Велика Перспективна, 19. "Приєднатись може кожен. Головне – бути у вишиванці й мати гарний настрій", – сказала Катерина Колтунова.

Читайте також 24 серпня 2021 року в Кіровоградській області встановили рекорд з наймасовішого виконання Гімну України Захищав Україну, і диплом. Студент записав відео захисту диплому з передової Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело