Більшість квітників, які комунальники створюють у Тернополі, мають патріотичний стиль. Вони присвячені боротьбі України з російським агресором. Про це розповіла Суспільному речниця Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич.

На проспекті Степана Бандери працівники комунального підприємства посадили нові патріотичні клумби, що складаються з трьох елементів: тризуба і написів "Слава ЗСУ" та "Слава Україні".

"Розпочалося також висадження квітника "Серце України" на перетині вулиць Максима Кривоноса – Бережанська та ще однієї квіткової композиції при вході у парк "Топільче". Нова ландшафтна композиція – сучасна лавандова клумба, з’явилася цими днями при вході у парк імені Тараса Шевченка неподалік пам’ятника Степану Бандері", – розповіла Мар’яна Зварич.

У Тернополі створюють патріотичні квітники

Загалом у Тернополі вже облаштували майже 30 клумб-квітників, більшість із яких висадили у паркових зонах.

"Запланували також посадку ще трьох великих патріотичних квітників на вулиці Євгена Коновальця. Планують облаштування трьох нових скверів – на проспекті Злуки, вулиці Олександра Довженка і Новому Світі. Ініціатива їх створити надійшла від тернополян", – каже речниця.

Нагадаємо, у червні у парку "Топільче" облаштували квіткову композицію у патріотичному стилі, а на території скверу імені Тараса Шевченка матері загиблих на війні бійців та вимушені переселенці висадили символічний "Квітник Матері".

У Тернополі на центральній алеї висадили квіти

Джерело