25 червня прикордонники затримали громадянина Росії, який незаконно перетнув кордон з РФ в Україну. Про це повідомили на Facebook-сторінці Східного регіонального управління ДПСУ.

Прикордонники перевірили чоловіка та встановили, що у 2018 році він вже затримувався за скоєння аналогічного правопорушення. За це його притягнули до адміністративної відповідальності. Також на 5 років заборонили в’їзд в Україну.

Близько року тому вдруге намагався незаконно потрапити в Україну. Тоді він отримав чергову заборону в’їзду на територію України, але вже строком на 10 років. Його засудили за статетю "Незаконне перетинання державного кордону України" ККУ до трьох місяців арешту, після відбуття якого був відправлений до Росії.

На Сумщині прикордонники затримали росіянина, який втретє незаконно перетнув кордон

Цього разу чоловіка затримали втретє. До незаконного перетинання кордону він ретельно готувався та навіть змінив прізвище аби приховати наявність в нього заборони в’їзду та проживання на території України.

Наразі росіянина затримано для з’ясування усіх обставин правопорушення. За незаконне перетинання державного кордону України та за невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну йому загрожує адміністративна відповідальність.

Також за перетинання державного кордону України під час дії заборони в’їзду на територію України, йому загрожує кримінальна відповідальність за ст. 332-2 ККУ. Прикордонники направили відповідне повідомлення до правоохоронних органів. Його подальшу долю вирішить суд.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело