Впродовж двох тижнів на Прикарпатті 150 дітей переселенців та рятувальників навчалися, як поводитися з підозрілими та вибухонебезпечними предметами, надавати домедичну та першу допомогу у літній школі "Нове покоління". Вона працювала на базі центру безпеки життєдіяльності у селі Лани Дубовецької громади.

Про це інформують на Facebook-сторінці Держслужби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

У таборі літньої школи з 14 до 26 червня відпочили, оздоровилися та здобули нові знання 150 дітей. Більшість слухачів — діти-переселенці та діти рятувальників, які тимчасово проживають на Прикарпатті. До них долучилися й діти з Дубовецької громади, йдеться у дописі.

На Прикарпатті 150 дітей переселенців та рятувальників завершили навчання у літній школі

Літня школа — спільний проєкт Держслужби з надзвичайних ситуацій в області, керівництва Дубовецької громади та добровольців місцевої пожежної команди села Лани.

Окрім поводження з вибухівками, слухачів школи вчили правил пожежної безпеки та поведінки біля водойм й у лісі.

Учасники літньої школи побували на пізнавальних екскурсіях, де на практиці продемонстрували вміння орієнтуватися у гірській місцевості за допомогою топографічних карт.

"Кожного вечора діток чекало справжнє табірне життя: дискотеки, квести та цікаві майстер-класи", — повідомляють у Держслужбі з надзвичайних ситуацій в області.

По завершенні зміни всі учасники школи отримали подарунки. Команда, яка найкраще виконала всі завдання, вирушить на екскурсію до Івано-Франківська, де відвідає виставку пожежно-рятувальної служби області та пам'ятні місця міста.

Читайте також "Ми були готові професійно, але не психологічно". Речниця ДСНС Франківщини про роботу рятувальників під час війни Зимові Карпати та їхні ризики. Василь Фіцак розкрив секрети порятунку людей в горах На конференції у Франківську розповіли про співпрацю України та держав Вишеградської групи Історія собачки Тушканчика, якого прихистили прикарпатські рятувальники.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело