Український теле - і радіоведучий Микита Добринін відверто розповів про секс з дружиною, переможницею романтичного шоу "Холостяк" Дашею Квітковою.

В рамках інтерв'ю Микиті поставили досить нескромне питання, стосовно інтимної частини їхнього спільного життя-Скільки разів на тиждень у них відбувається статевий акт, але без уточнення різновиди.

"Два рази, але ми намагаємося частіше", - відповів Микита Добринін.

Він також додав: "Припустимо, що до народження малого це могло бути 5, 7, 10 разів на тиждень. Коли нам захотілося-тоді це і відбувається. Ми сварилися і йшли в ресторані в туалет і це відбувалося там".

Зараз Микита знаходиться в Києві. Нещодавно він зробив сюрприз своїй жінці і відправив Дашу разом з сином до Хорватії на відпочинок. Микита сумує за ним. Добринін активно займається спортом і вважає, що спорт – це відмінний спосіб підняти собі настрій і відчувати себе у формі.

Користувачі в коментарях не могли знайти слів після почутого, хтось із них і зовсім не міг зрозуміти, навіщо їм ця інформація... і як взагалі їм міг порекомендувати такий ролик TikTok.

Джерело