Відомий український телеведучий Юрій Горбунов показав, як проводить час у компанії колеги Соломії Вітвіцької та співачки MamaRika поки його дружина Катя Осадча у від'їзді. Ролик ведучий опублікував в сторіс на своїй сторінці в соцмережі instagram. 

Юрій Горбунов з перших днів війни, як інші знаменитості, докладає всіх зусиль, щоб надавати допомогу українцям, які опинилися в складному становищі. Наприклад, ведучий неодноразово провідував дітей у лікарні "Охматдит", що зробив і цього разу. Однак відправився не сам, а в компанії двох чарівних українських зірок. 

MamaRika і Соломія Вітвіцька зайнялися приємною справою з Юрієм Горбуновим поки Осадча у від'їзді:

MamaRika і Соломія Вітвіцька зайнялися приємною справою з Юрієм Горбуновим поки Осадча у від'їзді:

Так, разом з Юрієм Горбуновим зробити добру справу вирішила ведуча Соломія Вітвіцька і співачка MamaRika. Тріо зняло коротенький ролик на тлі залу, де зібралося кілька десятків діток, які проходять лікування в лікарні. 

"У нас п'ятниця традиційна в "Охматдиті". Бачите, які гості сьогодні? І повний зал дітей, які чекали початку концерту і дочекалися", - сказали зірки на відео. 

Також наш портал інформував, Тіна Кароль розповіла моторошну історію 8-річного маріупольця, який пережив окупацію: "У мами видрано м'ясо на руці, померло дві собаки".

Крім того, наш портал інформував, Ілона Гвоздьова прокоментувала поведінку Лободи, Барських і Брежнєвої під час війни: "У них були зовсім інші гонорари і статус..."

Джерело