Позаштатний радник голови офісу президента Олексій Арестович, який став справжнім "заспокійливим" для українців у цій страшній війні з росією, прокоментував недавній обстріл Києва і попередив про небезпеку.

Як відомо, 26 червня у бік столиці України було випущено кілька ракет. На жаль, деякі ППО збити не вдалося.

Одна з них потрапила в житловий будинок, зруйнувавши верхні поверхи, інша - на територію дитсадка. В результаті постраждали кілька мирних, а 6-річна дівчинка ледь не залишилася сиротою - вижила лише її мати.

Олексій Арестович готує гарненького

Олексій Арестович готує гарненького

Олексій Арестович попередив, що день для українців буде важким. За його словами, окупанти планують і далі обстрілювати міста, тому він попросив не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. 

Олексій Арестович готує гарненького

Більше того, він заявив, що росія обов'язково відповість за свій злочин. Тільки от українські захисники не будуть бити по цивільних, а виключно по військових об'ктам.

"Кремлівські дурики думають, що ми поламаємося. А ми відповімо. Тільки не по мирним, як ви. По командним пунктам", - написав Арестович.

Олексій Арестович готує гарненького

Раніше ми писали про те, що окупанти обстріляли Київ, одна з ракет влучила у житлову багатоповерхівку: є загиблі та постраждалі

Джерело