Наразі вся лінія зіткнення під обстрілами.

Про це заявив керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в ефірі всеукраїнського  телемарафону. 

"Росіяни не змінюють тактику по жодному місту. Ми бачили, що відбувалося в рідному Маріуполі та в Сєвєродонецьку, тому зі Слов’янськом готуємося до будь-якого сценарію", - сказав Кириленко.

"Росія стягує сили. У Слов’янську готуємося до будь-якого сценарію" - Донецька ОВА

За його словами, наразі вся лінія зіткнення на Донеччині під постійними обстрілами. При цьому серед пріоритетних напрямків ворога - слов’янський.

"Спостерігаємо накопичення живої сили, важкої броньованої техніки і артилерії на Слов’янському напрямку. Ворог застосовує свою тактику і намагається посунутися ближче до лінії нашої оборони для того, щоб окрім ракет, літаків, які вони системно використовують на Донеччині, використовувати ствольну артилерію для обстрілів міста. І до певних частин Слов’янська артилерія вже дістає", - додав він.

Як повідомлялося, на Харківському напрямку окупанти держави-терористки Росії намагаються не підпустити Сили оборони на державний кордон України. Росіяни також прагнуть не допустити виходу ЗСУ в тил російського угруповання військ, що діє на Слов’янському напрямку.

Читайте також:

Російська армія розгортає додаткові сили у напрямку Сєвєродонецьк-Лисичанськ - ISW

Окупанти зосереджують основні зусилля на Сєвєродонецькому і Бахмутському напрямках - зведення Генштабу

ЗСУ розгромили підрозділи мотострілецького полку Росії: окупанти покинули район боїв

Джерело