Відома телеведуча Надія Матвєєва розповіла, що знову закохана і вже більше року перебуває у відносинах. При цьому у 53-річної зірки велика різниця у віці з обранцем.

Надія Матвєєва виходить заміж за молодшого на 20 років чоловіка

Вона зізналася Григорію Решенику в рамках проекту “Як ти?”, що коханий молодший за неї на 20 років.

Надія поділилася, що її коханий непублічний, а працює в сфері, близькій до медицини.

“Він взагалі непублічна людина, яка не має відношення до телебачення або будь-якої публічної професії. Але за цей рік ми не тільки насолоджувалися життям, але у нас були і випробування – війна. Ми стали настільки близькими людьми, що я можу щось про це розповісти…” – розповіла ведуча.

За її словами, познайомилися вони на вечірці, і чоловік тоді не знав, ні хто вона така, ні скільки їй років. Вони вже живуть разом і ці відносини зламали всі табу, які раніше були у Матвєєвої.

“Я взагалі не могла уявити, що буду разом з цим чоловіком, тому що різниця у віці. Я ж з цим табу жила. Я вважала, що такі відносини сенсу не мають. Мої стереотипи зруйновані життям. Ми обговорили нашу різницю у віці, коли вирішили, що будемо разом жити і те, що це теоретично може вплинути на наші відносини. Так, це виклик для нас, але це прекрасно!” – поділилася Надія.

Надія Матвєєва виходить заміж за молодшого на 20 років чоловіка

Більш того – коханий вже встиг зробити їй пропозицію руки і серця, на яку ведуча відповіла згодою, хоч це і було несподівано.

“Це було несподівано… Тому що, відверто кажучи, ми не домовлялися, що ми одружимося. Просто було зрозуміло, що ми будемо разом завжди, але конкретних обговорень не було. У якийсь момент ми спілкувалися по відео і я щось сказала… А він мені у відповідь: “А я хочу на тобі одружитися. Вийдеш за мене заміж?”. Мені було так приємно, що він це сказав, але виходить, що я сказала “Так”. Це не вважається пропозицією, тому що немає кільця. Це не я сказала, це він. У нього немає грошей поки, щоб купити обручку”, – розповіла ведуча.

Чоловік вже знайомий з мамою і 25-річним сином Матвєєвої Владиславом. Це сталося ще до війни. У нього теж є дитина, але він поки не познайомив Надію з нею, як і з ким-небудь зі своїх родичів, так як війна розкидала всіх по різних місцях. Зазначимо, що ведуча вже двічі розлучена.

Джерело