На Дніпропетровщині за останній тиждень, з 17 по 23 червня, зареєстрований 61 випадок COVID-19 проти 24 за попередній тиждень (зростання на 39,3%). Про це йдеться в повідомленні на сайті обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України.

За повідомленням, усього з початку епідемії в області зареєстрували 319,3 тисячі лабораторно підтверджених випадків. Майже 93% хворих – дорослі.

З початку епідемії на Дніпропетровщині померли 9 894 людини з лабораторно підтвердженим COVID-19. Одужали майже 310 тисяч пацієнтів.

61 випадок за тиждень. На Дніпропетровщині підвищився рівень захворюваності на коронавірус

За тиждень до лікарень області з симптомами ГРВІ (зокрема, і з підозрою на COVID-19) звернулися майже 2,3 тисячі людей, що на 5,4% більше, ніж попереднього тижня. Шпиталізували 165 хворих.

Що відомо В Україні продовжили термін дії карантину та режиму надзвичайної ситуації через COVID-19 до 31 серпня. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 27 травня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. У світі знижується кількість шпиталізацій та смертей. Це є наслідком появи колективного імунітету населення після вакцинації та поширення варіанту Омікрон, який призводить до прояву слабших симптомів захворювання. 27 квітня країни ЄС повідомили про вихід із надзвичайної фази пандемії COVID-19. Натомість вони планують зосередитися на вакцинації, тестуванні та моніторингу появи нових варіантів, які можуть викликати хвилі підвищення захворюваності на коронавірусну інфекцію. За даними ВООЗ, загальна кількість смертей у світі, прямо чи опосередковано пов'язаних з пандемією COVID-19 (надлишкова смертність), з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2021 року становила 14,9 мільйона людей. Читайте також COVID-19 та календар щеплень під час війни, інфекційні спалахи й мавпяча віспа — інтерв’ю з головним санітарним лікарем

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело