Карітас Івано-Франківськ спільно з “Pohid v Gory” вже вдруге влаштували для сімей-переселенців справжній вікенд. Завдяки “Походи в гори світу” родини з Харкова, Лисичанська, Мирнограда, Станиці Луганської, Бахмута, і Миколаєва вперше побачили гори і зцілювалися свіжим повітрям, повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на Карітас Івано-Франківськ.

Переселенцям дуже сподобалася мандрівка.

“Ми у захваті від походу! Я вперше з часу війни відчула релакс і це не пусті слова, це було дуже важливо”,– ділиться матуся.

На Прикарпатті для сімей переселенців влаштували “Походи в гори світу” (фото)

“Ми настільки щасливі за такий подарунок, побачити куточок України, наші гори Карпати прекрасні. Водоспади зачаровують, на них можна дивитися нескінченно. Люблю нашу Україну”, – такими словами діляться родини.

Три дні подорожували горами, насолоджувалися сонечком і дощем, дихали на повні груди свіжим повітрям, бешкетували на полонинах, міцно засинали в наметах та бачили уві сні вільну Україну.

Мандрівники розклали табір, вчилися готувати багаття та їжу на вогнищі, долали гори, бачили корівок і водоспади, насолоджувалися лісом, спілкувалися, були собою!

Як раніше повідомляв “Галицький кореспондент”, франківці та гості міста взяли участь у тренувальній мандрівці Вовчинецькими пагорбами.

На Прикарпатті для сімей переселенців влаштували “Походи в гори світу” (фото) На Прикарпатті для сімей переселенців влаштували “Походи в гори світу” (фото) На Прикарпатті для сімей переселенців влаштували “Походи в гори світу” (фото) На Прикарпатті для сімей переселенців влаштували “Походи в гори світу” (фото) На Прикарпатті для сімей переселенців влаштували “Походи в гори світу” (фото) На Прикарпатті для сімей переселенців влаштували “Походи в гори світу” (фото)

Джерело