Одна з ракет, яка вибухнула в ніч на 26 червня у Харкові, впала у приватному секторі на Олексіївці. На місці удару утворилася кількаметрова вирва, яка заповнилася водою з перебитого водогону.

Як повідомляє кореспондент Суспільного, вибух стався біля житлових будинків на Кузнецькому в'їзді.

"Я чула, як ламалися дошки, на мене щось посипалося. Я була в кімнаті, це була секунда... [Рятувальники] нам допомогли вийти, щиро їм дякую", — розповіла жінка з будинку поруч з місцем удару.

У Леоніда Романова в будинку на Кузнецькому в'їзді мешкає племінниця. Пенсіонер буває тут через день, у момент удару ночував в іншому місці, приїхав після обстрілу.

"Моя племінниця була в домі, коли гахнуло. Вона кинулася у підвал і там сиділа. Зателефонувала мені, перша година ночі... Тут проходить водогін. Трубу розбило. Приїжджали, відімкнули, натекло", — говорить чоловік.

Романов упевнений — впала ракета. Знає, що це таке, адже з радянських часів працював у космічній галузі, є заслуженим випробувачем космічної техніки і бачив російського президента: "50 років усі полігони об'їздив, на Байконурі були".

"Це явно ракетний удар. Дали б автомат, я б розправився з цим Путіним. Це ж подарунок, я на нього 50 років працював... Це подарунок від нього отримав", — говорить пенсіонер.

"Потрібно берегтися, не нехтувати, коли пишуть: повітряна тривога. Потрібно ховатися. Будь ласка, бережіть себе усі", — сказала племінниця чоловіка

Внаслідок обстрілу пошкоджені веранда, дах, стіни, знищено сад, показали місцеві жителі. Чому сюди прилетіла ракета, Леонід Романов не розуміє: "Це треба у того пройдисвіта, що Москві сидить, спитати, чого сюди".

За спостереженнями кореспондента Суспільного, ударом пошкоджені щонайменше п'ять будинків.

Що відомо Внаслідок ракетних ударів по Харкову в ніч на 26 червня також зруйновано житловий будинок на вулиці Чоботарській: двох людей врятували з-під завалів.

Джерело