Вінничан, які користувалися послугами АТ "Вінницягаз" автоматично перевели до іншої газопостачальної компанії – "Нафтогаз України". Зробили це за рішенням Кабміну. Втім показники лічильника, як і раніше, необхідно передавати "Вінницягаз", йдеться на сторінці компанії у Facebook.

"Вінницягаз" продовжує здійснювати облік газу. Показники лічильника вносять на єдину інформаційну платформу, до якої мають доступ постачальники. Тут вони отримують інформацію про спожитий газ клієнтів. На основі даних і здійснюється нарахування та формують рахунки.

Подати ж показники, нагадують у компанії, треба з 1 по 5 число кожного місяця. Зробити це можна через особисті кабінети на сайті 104.ua та на сайті "Вінницягаз", а також, скориставшися мобільним додатком 104.ua, чат-ботом "7104ua" у Viber чи Telegram, або ж відправити дані в SMS на короткий номер 7104.

Кому і як передавати показники лічильника після зміни постачальника —

На сайті ж "Нафтогазу" повідомляють, що клієнти отримуватимуть послуги за ціною — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).

Читайте також Нарахування по-новому: чому вінничани платитимуть за неспожиту воду У Вінниці зросте вартість проїзду в автобусах

Джерело