Відомий український співак Макс Барських стривожив виснаженим виглядом і зізнався що знаходиться в постійному стресі. Цим артист поділився на своїй сторінці в соцмережі instagram.

Макс Барських розповів, що на деякий час зник з уваги шанувальників через те, що відчував себе не дуже добре. Він зазначив, що відчував стрес і йому знадобився час, щоб "знайти нові смисли і зібрати себе по частинах". 

Макс Барських поскаржився на постійний стрес і стривожив пригніченим виглядом:

Макс Барських поскаржився на постійний стрес і стривожив пригніченим виглядом:

Примітно, що артист на відео був явно не в піднесеному настрої, ймовірно, побороти стрес йому так і не вдалося. Втім, він дав пораду шанувальникам і закликав радіти дрібницям, а також робити паузу від новин.

"Всім привіт. Я давно не виходив на зв'язок, брав невелику паузу від соцмереж, намагався зібрати себе по частинах і шукати нові смисли. Це дуже важко на ментальному і фізичному рівні відчувати цей стрес постійно, тому намагайтеся брати паузу, відпочинок від новин, які з'являються кожну секунду. Також знаходити радість навіть в якихось дрібницях", - розповів Макс Барських.

Також наш портал інформував, Тіна Кароль розповіла моторошну історію 8-річного маріупольця, який пережив окупацію: "У мами видрано м'ясо на руці, померло дві собаки".

Крім того, наш портал інформував, Ілона Гвоздьова прокоментувала поведінку Лободи, Барських і Брежнєвої під час війни: "У них були зовсім інші гонорари і статус..."

Джерело