Мер Києва Віталій Кличко з місця подій у Шевченківському районі столиці, де у багатоповерхівку влучила російська ракета, розповів про наслідки та постраждалих.

Так, за словами мера, зараз постраждалим надається медична допомога, ті, хто в лікарні – в стабільному стані. За словами лікарів, немає критичної загрози для їхнього життя.

Він повідомив, що постраждалих ушпиталили, але під завалами можуть бути ще люди.

Кличко на місці ракетного удару: ми чуємо під завалами людей (відео)

«Зараз постраждалим надається допомога. Ті, хто зараз перебувають у лікарні, у задовільному стані. Лікарі кажуть, що критичної загрози не існує... Ми чуємо, що люди під завалами, вони живі. Рятувальники зараз намагаються їх дістати», – заявив мер Києва.

Скільки людей перебуває під завалами – точно не знають.

«Тим не менш, поки остаточну інформацію ми отримати не можемо, так як будівля зруйнована і зараз ми чуємо, що люди знаходяться під завалами, вони живі. Рятувальники зараз намагаються їх дістати. Задимленість достатньо висока і робиться все для того, щоб максимально швидко дійти до людей (які під завалами – ред.)», – зазначив очільник Києва.

Крім того, радник міністра МВС Антон Геращенко повідомив, що з-під завалів витягли тіло чоловіка без ознак життя.

Також депутат Олексій Гончаренко повідомив, що в Шевченківському районі у людей побились вікна та потріскалися підвіконня. В одному з будинків пожежа.

За його даними, по Київській області і столиці попередньо було випущено 14 ракет.

Також у Київській області ППО вдалося перехопити одну ворожу ракету. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Джерело