У Кропивницький з Краматорська Донецької області, де тривають бойові дії, вдалось вивезти обладнання медичного університету. Тут після російського вторгнення працюють всі сім медичних факультетів, розповів Суспільному керівник університету Олександр Герасименко. Вартість техніки, потрібної студентам медичного університету, 30 мільйонів гривень.

Керівник Донецького медуніверситету Олександр Герасименко розповів, щоб вивезти обладнання медичного університету знадобилося шість рейсів. До обстрілів встигли вивезти муляжі та техніку. Їх вартість – 30 мільйонів гривень. Техніка, що була в Маріуполі – залишилася в зруйнованих росіянами лікарнях. "Ми знайшли спонсорів, які допомогли нам із вивезенням обладнання. Це нам обійшлося у 100 тисяч гривень".

Врятувати вдалось пів сотні електронних мікроскопів, стоматологічний центр та 3D стіл, за допомогою якого студенти вивчатимуть анатомію, каже завідувач кафедри анатомії людини Сергій Дубина.

У Кропивницький з Краматорська вивезли обладнання медичного університету на 30 мільйонів гривень

Зі слів керівника університету, у Краматорську лишилось ще обладнання, яке потрібне для навчання студентів. Його планують звідти забрати.

Читайте також Корабель, названий на честь Героя з Кіровоградщини, отримав відзнаку від Зеленського; Шість захисників з Кіровоградщини посмертно отримали ордени "За мужність"; На Кіровоградщині посвідчення водія на документ єврозразка обміняли 4700 людей. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело