Євроклуб "Тернопільської центральної дитячої бібліотеки" взяв участь в еко-челенджі зі збору використаних батарейок. Про це розповіла Суспільному виконувачка обов’язків директора міської центральної бібліотечної системи Оксана Лехіцька.

За її словами, акцію назвали "Батарейки- здавайтесь!" Протягом місяця юні читачі приносили в бібліотеку використані акумулятори енергії. На завершення акції відбулося підсумкове заняття.

"Ми зібрали батарейки, вивчили про них все, доступно для дітей обговорили довгоочікуваний законопроєкт № 2207-1-д "Про управління відходами". Цей документ дає змогу наблизити законодавство України до законодавства ЄС. Оскільки ми тепер є кандидатами на члени в ЄС, то потрібно ще більше наближатися до європейської культури", – сказала Лехіцька.

За здані батарейки діти отримали подарунки.

"Діти звикли за домашні завдання отримувати оцінки. Ми теж оцінили їхню роботу. Учасникам челенджу роздали еко-продукцію та єврофлешки. Під час підсумкового заняття відбувся також майстер-клас із виготовлення паперових корабликів".

Еко-челендж на цьому не завершився, естафету передали Євроклубу з Бердичева ЄвроGo, повідомила виконувачка обов’язків директора міської центральної бібліотечної системи.

Читайте також Із бібліотек Тернопільщини вилучають книжки російських авторів

Джерело